Besökare: 31 142 331
Facebook
Kategorier

Artnr eller Benämning


Om oss

Vi håller oss ständigt uppdaterade för att kunna förse våra kunder med det senaste inom satellitvärlden.
Vi följer kontinuerligt teknikutvecklingen då syftet är att hitta nya tekniska lösningar som kan underlätta för våra kunder. Satellitproffsen är återförsäljare för flera olika leverantörer och produkter, vilket ger oss en möjlighet att påverka teknikutvecklingen.

Sam Naderi

VD/Utvecklingschef

Email: sam@satpro.se

Ola Lindell

Sälj/ Butikchef, Malmö

Email: ola@satpro.se

Tel: 040-30 00 83

Dir: 040-30 01 69

Per Östling

Sälj

Email: per@satpro.se

Tel: 040-30 00 83

Dir: 040-30 01 79

Daniel Larsson

Sälj/Logistik, Malmö

Email: daniel@satpro.se

Tel: 040-30 00 83

Dir: 040-627 07 88

Nick Hashdari

Logistik

Email: nick@satpro.se

Tel: 031-40 40 10

Mario Svensson

Service/Installationsansvarig

Email: service@satpro.se

Tel: 040-30 00 83

Stora resurser ger god service

Med mer än 860 000 nöjda kunder över hela Norden och Europa, är vi dag en av de största i Norden
<